Lekarze

Joanna Persona

Joanna Persona

Właścicielka przychodni, lekarz z wieloletnim stażem internistycznym i chirurgicznym. Z zamiłowania chirurg – kilka lat temu ukończyła specjalizację z dziedziny chirurgii weterynaryjnej. Udziela konsultacji chirurgicznych i ortopedycznych. Pasjonuje się neurologią. Zajmuje się również chirurgią zwierząt drobnych – takich jak chomiki, szczury, świnki morskie i króliki.

Joanna Sieczka

Joanna Sieczka

Lekarz weterynarii z tytułem Specjalisty Chorób Małych Zwierząt . Dodatkowo zajmuje się w naszej przychodni badaniem usg oraz diagnostyką z zakresu hematologii oraz cytologii. Dzięki niej wiele badań możemy wykonać na miejscu.

 

 

Małgorzata Knap

Bardzo ambitna, młoda pani dotkor - drobnej postury lecz wielkiego serca. Interesuje się kardiologią i bardzo intensywnie szkoli się w tym kierunku. Zapraszamy do niej na konsultacje kardiologiczne.


Małgorzata Burczak

Lekarz weterynarii po paroletnim szkoleniu (wolontariat przez większość studiów) oraz stażu w naszej przychodni. Interesuje się rozrodem i mamy nadzieję, że będzie dalej kształcić się w tym kierunku.

Współpracownicy

Tomasz Nagas

Lekarz weterynarii zajmujący się leczeniem zwierząt gospodarskich, szczególnie koni i krów – w każdej chwili służy poradą, leczy zwierzęta w terenie, stale z nami współpracuje, dyspozycyjny pod tel.: 666 255 282